שאלות נפוצות

 • איזה קורס האתר מציע?

  האתר מציע לכם קורס הכנה לקראת צו ראשון. במסגרת קורס ההכנה תזכו לקבל מצגת הסבר על מה קורה ב- צו ראשון, מצגת הסבר על נושאי המבחן הפסיכוטכני ותרגול הנושאים השונים באמצעות בחנים. באמצעות קורס ההכנה שלנו לקראת צו ראשון, תגיעו ליום המיונים כאשר אתם יודעים מוכנים לקראת המבחן שישפיע יותר מכל על עתידכם הצבאי.

 • למה לבחור דווקא בקורס ההכנה שלנו?

  אתר צו ראשון מציע לכם את קורס ההכנה הגדול, המקיף והטוב בישראל. בתוך מערכת הלימוד האינטרנטית שלנו תהיה לכם גישה לעשרות מבחנים לתירגול, בנושאים רבים, כהכנה למבחן הפסיכוטכני. למעשה, ישנם נושאים שלפעמים מופיעים במבחן ולפעמים לא אך, אנו לא לוקחים סיכון ונותנים לכם לתרגל מגוון רחב של נושאים. בנוסף, למרבית נושאי התירגול אנו מצרפים מצגת הסבר על הפרק: כיצד לפטור, דגשים לעבודה ומהי מטרת כל חלק במבחן הפסיכוטכני.

 • האם למידה ברשת היא שיטת לימוד אפקטיבית עבור צו ראשון?

  בהחלט. שיטת לימוד יעילה היא כזאת שמספקת לתלמידים את כל הכלים להצליח במבחן אליו הם ניגשים. שיטת לימוד אונליין דורשת מכם בסך הכול לשבת מול המחשב ולתרגל וזהו. ככל ששתרגלו יותר תגדילו את הסיכוי שלכם להצליח וכמובן שאם לא תתרגלו לא תהיו מספיק בקיאים בשאלות ותפגעו בסיכוי שלכם להצליח במבחן.

 • איך נרשמים לקורס ההכנה?

  תהליך ההרשמה הוא פשוט וקל. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ולגשת ללשונית: "הרשמה עכשיו". תהליך ההרשמה הוא פשוט, מהיר וקל ומורכב משלושה שלבים: בשלב הראשון עליכם למלא את פרטיכם האישיים, בשלב השני עליכם למלא את פרטי התשלום ובשלב השלישי אתם כבר יכולים להתחיל את הקורס!

 • כמה זמן כדאי להשקיע בהכנה למבחן?

  כמות הזמן אותה תשקיעו בהכנה למבחן תלויה ברמת המוכנות שלכם. אנו ממליצים להשקיע בין שעה לשעה וחצי ביום בתירגול הנושאים השונים. בעיקרון, אין גבול לכמות הזמן אותה ניתן להשקיע בהכנה למבחן וככל שתשקיעו יותר זמן ותכירו יותר לעומק את השאלות כך, הסיכוי שלכם להצליח במבחן יהיה גדול יותר.

 • במידה והחלטתי שאני לא מעוניין בקורס ההכנה לאחר שרכשתי אותו, האם אני יכול לבטל את ההרשמה?

  כמובן. ניתן לבטל את הרישום בכל עת בהתאם להוראות תיקון חוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשמ"א - 1981.

 • האם ישנה אפשרות לגשת למערכת הלימוד הממוחשבת מכל מחשב?

  בהחלט. ניתן להיכנס למערכת האינטרנטית מכל מחשב בעל חיבור לאינטרנט. שם המשתמש והסיסמא אותם תקבלו הם ייחודיים לכם ולכן, התירגולים שהקודמים שביצעתם תחת שם משתמש זה יהיו זמינים עבורכם מכל מחשב. רצוי מאוד לבדוק שבמחשב שממנו אתם מנסים לגשת למערכת הלימוד מותקנת תוכנת Windows Media Player לצפייה בסרטון ההדרכה.

 • מהו אורך המנוי לקורס ההכנה?

  המנוי לקורס ההכנה יהיה זמין עבור הנרשם לתקופה של 60 ימים מיום ההרשמה.

 • מהן אפשרויות התשלום העומדות בפניי לרכישת הקורס?

  ניתן לשלם עבור הקורס באמצעות כרטיסי אשראי מסוג: ויזה, ישראכרט, מסטר קארד, אמריקן אקספרס ובאמצעות PayPal.