באילו מצבים משפטיים מומלץ להיעזר בעורך דין צבאי

הסתבכות משפטית בזמן השירות הצבאי היא מצב לא פשוט כלל וכלל

השירות הצבאי הוא פרק משמעותי וחשוב בחיים של כמעט כל אחד ואחת מאתנו. במדינת ישראל, שבה הגיוס הוא חוק עבור כל נער ונערה בגיל 18, בני הנוער שלנו עוברים התבגרות מהירה וניצבים בפני סיטואציות לא פשוטות לעתים קרובות מאוד – מהסוג שמעט מאוד בני ובנות 18 פוגשים בשאר העולם. בכל מקרה, לשירות הצבאי ישנן גם משמעויות אחרות, וכאשר חייל מסתבך מול המערכת הצבאי עם עבירות על החוק הצבאי, או מסתבך משפטית במסגרת אזרחית בזמן שירותו הצבאי – המשמעויות של מצב זה יכולות להיות מרחיקות לכת. במצבים שכאלה, לעתים קרובות נדרש עורך דין צבאי איכותי לייצוג החייל, וכעת נבין באילו מצבים משפטיים עורך דין צבאי יכול לסייע.

מהם המצבים המשפטיים השונים בהם עורך דין צבאי הוא איש מקצוע רלוונטי עבורכם?

עבירות סמים – בכל מה שנוגע לעבירות סמים, העונשים הקבועים בחוק הצבאי הם חמורים מאוד, ועבירת סמים בזמן השירות יכולה להיות כתם משמעותי על חייו העתידיים של החייל. במצבים שכאלה, עורך דין צבאי איכותי שיודע לעבוד היטב מול המערכת הצבאי יכול לסייע בהקלה על העונש או אפילו בהוכחות נגדיות – בוודאי כאשר ההסתבכות הייתה אזרחית והמשפט הוא בדין צבאי (כפי שנהוג).

עבירות פליליות – הסתבכות בפלילים בזמן השירות הצבאי היא הסתבכות גדולה מאוד. אף אחד לא רוצה להגיע לכלא הצבאי, והדבר גם יכול להתבטא בהמשך השירות שהופך לממושך יותר ("דפוק"). עם ייצוג איכותי של עורך דין צבאי, ניתן לעמוד היטב על הזכויות של החייל הנאשם, ולעבוד בתוך המנגנון הצבאי בכדי לייצג את החייל בצורה הטובה ביותר.

עבודה מול צה"ל היא לא משימה פשוטה ברמה המשפטית, ואתם זקוקים לטוב ביותר

כמובן שנגענו כאן רק במצבים ספציפיים מאוד, אבל המסר החשוב שלנו הוא פשוט – אם אתם מסתבכים מול המערכת הצבאית ומוצאים את עצמכם נאשמים בעבירות חמורות, מול המערכת הצבאית האטומה – אל תתנו לזכויות שלכם להירמס. פנו לעורך דין צבאי ואיכותי, והבטיחו לעצמכם ייצוג הוגן ומקצועי מול המערכת.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content