אודותינו

מטרת אתר Tzav1 הינה הבאת תכני לימודים איכותיים ומקצועיים לכל המועמדים לגיוס (מלשב"ים) בישראל באמצעות מערכת לימודים מקוונת הנגישה לכל אחד, בכל מקום ובכל שעה. אתר Tzav1 חרט על דגלו את איכות חומרי הלימוד המוצגים במערכת והבאתם לתלמידים בישראל על מנת שיוכלו לשפר את סיכוייהם בהצלחה במיונים לצה"ל. אנחנו באתר Tzav1 יודעים שזכותו של כל מלש"ב בישראל לשפר את סיכויו בקבלת קב"א גבוה וכך להגדיל את האפשרויות המוצעות לו בבואו לצו גיוס ראשון בדרך לתפקידים איכותיים במהלך שלשות שנות השירות ואף מעבר לכך. אנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את ההכנה הטובה והמקיפה ביותר במינימום עלות מצידכם!

מערך ההכנה של קורס הכנה לקראת צו ראשון מציג תכנים לימודיים באיכות גבוהה בתוך מערכת לימודים שזמינה לתלמידים 24 שעות ביממה המשלב מצגות מלאות עם הסברים על טכניקות ושיטות ייחודיות להצלחה במבחנים השונים, תרגול לצורך שיפור תוצאות המבחנים הפסיכוטכנים והכי חשוב- המון תרגולים בכל נושא שמופיע במבחנים הפסיכוטכנים של צו ראשון.

צוות אתר Tzav1 מקדיש משאבים ניכרים בפיתוח חומרי למידה הנוגעים למבחנים הפסיכוטכנים המופיעים בצו ראשון ושומר על המערכת מעודכנת ורלוונטית בכל זמן.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם